dlaczego my

Dlaczego my?

Implamed jest gabinetem stomatologicznym działającym od 1997 roku, unowocześnionym w 2010 roku zgodnie z nowoczesnymi technologiami. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu wygody i bezpieczeństwa w profesjonalnym gabinecie i przyjaznej atmosferze przy użyciu najlepszych metod leczniczych.

Zespół Implamed dr n.med Michała Popińskiego tworzą lekarze stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci z zakresu implantologii, protetyki stomatologicznej oraz ortodoncji.

Tworząc zespół Implamed mogą podołać rozwiązaniu prawie każdego Państwa problemu związanego z rekonstrukcją i naprawą uśmiechu.

Różnorodność rozwiązań we współczesnej stomatologii jest olbrzymia, wymaga wiedzy i doświadczenia wszystkich członków zespołu. Lekarze pracujący w Implamed stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i stażach w czołowych ośrodkach europejskich.

Dr Michał Popiński jest jednym z prekursorów zastosowania metody natychmiastowego obciążenia implantów w Polsce.

Po wieloletnich doświadczeniach własnych, dzięki współpracy z wiodącymi ośrodkami we Włoszech, dr Michał Popiński stworzył autorską metodę stabilizacji oraz natychmiastowego obciążenia implantów w rehabilitacji braków zębowych, szczególnie w przypadku bezzębia całkowitego.

Wykorzystując kilka różnych systemów implantologicznych natychmiastowego obciążenia zespół Implamed jest w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy w sposób najszybszy i bezpieczny dla Państwa.

System Implamed daje pacjentom komfort nieporównywalny z żadną z tradycyjnych technik implantacyjnych. Implamed jest najprostszą i najbardziej atraumatyczną metodą implantologiczną.

W konwencjonalnycyh metodach niezbędne jest nacinanie błony śluzowej, odwarstwianie okostnej i wiercenie w kości wiertłami o coraz większej średnicy aż do uzyskania średnicy implantu.

W technice Implamed nie trzeba rozcinać i rozwarstwiać, a przygotowanie łoża implantu ogranicza się do użycia jednego cienkiego wiertła, którym nawet nie musimy osiągnąć głębokości, na której chcemy umieścić implant, ponieważ nowoczesny implant jest samotnącą, samogwintującą śrubą, która oczekiwaną przez lekarza głębokość osiągnie za pomocą ruchów wkręcających kluczem.

Implamed przez cały czas śledzi rozwój najnowszych technologii w stomatologii zarówno w implantologii, stomatologii kosmetycznej oraz ortodoncji.

Wdraża nowe metody i technologie (Compartis,Lumineers). Zespół dr Michała Popińskiego cały czas pracuje nad udoskonaleniem systemu implantologicznego Implamed.

Dzięki systemowi Implamed możliwe jest odzyskanie uśmiechu w jeden dzień. Pacjenci cierpiący z powodu dużych braków zębowych lub bezzębia całkowitego po zabiegu wprowadzenia implantów oraz po wykonaniu mostu w ciągu jednego dnia powracają do komfortu estetycznego i funkcjonalnego normalnego uzębienia.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik spawania wewnątrzustnego, zęby tymczasowe zakładamy na implanty i bezpośrednio po zabiegu uzyskujemy sprawność gryzienia taką, jak przy naturalnych zębach.

Elektroimplantologia Implamed to rewolucyjna technika, dzięki której pacjent z brakami zębowymi zawsze opuszcza gabinet stomatologiczny ze stałym uzupełnieniem protetycznym.

W rekonstrukcji oraz tworzeniu nowego uśmiechu zespół Implamed stosuje symulacje komputerowe, które pozwolą Państwu wybrać najlepszą metodę leczniczą

Implamed kładzie duży nacisk na zagadnienia związane z kontrolą i przeciwdziałaniem zakażeniom w gabinecie stomatologicznym co w istotny sposób wpływa na jakość przeprowadzanych zabiegów oraz ograniczenie skutków niepożądanych w procesie leczenia stomatologicznego.